AltcoinBitcoinHaberler

Bitcoin’deki Düşüşlerden Korkuyor Musun? Onlar Korkmuyor!

Fidelity'nin dijital varlıklar başkanı Tom Jessop konuştu.

Yönetimi altında 11,3 trilyon dolarlık varlık bulunan en büyük yatırım şirketlerinden Fidelity’nin dijital varlıklar başkanı Tom Jessop Bitcoin ve kripto paralar hakkında konuştu.

Bazı kripto para borsalarının işe alımları yavaşlattığı bu dönemde, Fidelity kripto ve blockchain alanında 110 yeni çalışanı ekibe katmayı planlıyor.

Bu perakendenin aksine kurumsal yatırımcılar kanadında hala ilginin yüksek olduğunu ve yatırım şirketlerinin eleman ihtiyacının devam ettiğini gösteriyor.

Fidelity, Bitcoin’in depolanmasını ve ticaretini sağlamak için 2018 yılında Fidelity Dijital Assets LLC’yi kurmuştu.

Bu birimin başkanı Tom Jessop, işe alım planlarını doğrularken bundan sonra Ethereum saklama ve ticaret hizmeti sunmak için de altyapı oluşturmak istediklerini söyledi.

Kripto para birimlerindeki yaşanan düşüş ile ilgilide konuşan Jessop, bununla ilgilenmediklerini planlarının çok daha uzun vadeli olduğunu söyledi:

“Düşüşlere odaklanmıyoruz. Daha uzun vadeli göstergelere bakıyoruz. Gelecek için altyapı oluşturmaya çalışıyoruz, çünkü başarıyı haftalar ve aylarla değil yıllar ve on yıllarla ölçüyoruz.”

Düşen fiyatların Fidelity üzerindeki etkisinin minumum düzeyde olduğunu belirten Jessop, düşüşler nedeniyle şimdilik yeni müşteri girişlerinin yavaşladığını ifade etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu