Bitcoin

Bitcoin’e Güven Rekor Üzerine Rekor Kırdı!

Bitcoin'e son dönemde olan güven 2010-2015 arasını hatırlattı.

Bitcoin piyasa hacmi giderek yükselirken milyarlarca dolar değerinde varlık kripto para piyasasında Bitcoin’de bulunuyor. Bitcoin sahiplerinin sayısı giderek yükselişe geçiyor ve insanlar artık altcoin yatırımları yerine daha güvenilir ve belirleyici en önemli kripto para birimi olduğu için Bitcoin’i tercih ediyor. Nitekim bugünde kripto para birimi Bitcoin’in pazar payı %66 seviyelerini aştı ve pazarda en fazla yatırımı almış olan kripto para birimi yatırımı olarak tarihe bir kez daha adını yazdırdı.

Bir süredir bu pazar payını göremeyen Bitcoin’in bu yıl pazar payının %50 altına düşebileceğini iddia eden kimseler bile vardı. Bitcoin ise tam tersine beklenmedik bir durum sergiledi ve %66 seviyesine yükselen piyasadaki pazar payı ile diğer altcoin yatırımlarının yine önüne geçmeyi başardı. Altcoin varlıklarının giderek yükseldiği günümüzde henüz Bitcoin’e yakın hiçbir güvenilir altcoin yok. Ethereum bile en büyük altcoin olarak Bitcoin’e bağlı fiyat hareketleri görebiliyor ve bu nedenle kripto para yatırımcıları Bitcoin’i tercih etmekte ısrarcı davranıyorlar.

*Bitcoin pazar payının her an yükselmesi veya düşmesi pazardaki piyasa hareketlerine göre mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu