Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'i Yükseltecek Olanlar Yine Balinalar

Bitcoin’i Yükseltecek Olanlar Yine Balinalar

Takip et

Bitcoin fiyatının yükselmesinin önünde hiçbir sebep yok. Kripto para birimlerine bugün büyük bir yatırım yapılsa ve 10 milyar dolarlık yeni bir alım hamlesi aniden gelse yüzlerce doların üzerinde bir yükseliş görülebilir. Ancak bunu engelleyen bazı sebepler var ve bu yatırımı ancak kripto para birimi balinaları yapabilir. Bitcoin balinaları ve altcoin balinalarının ellerinde milyarlarca dolar para var ve bu paraların büyük bölümü Bitcoin yani BTC balinalarının elinde yer almakta.

Balinaların istedikleri her durumda fiyatı yükseltebilecekleri, piyasanın durumundan birbirlerinin hareket ve kararlarını anlayabildikleri açıkça bilinmekte. Resmen olmasa bile kripto para balinalarının kimliklerini bilen ve onlarla sürekli olarak iletişim halinde olan kripto para borsaları da piyasada fiyatları manipüle eden en önemli oluşumlar.

BTC’nin bugün 6600 dolara kadar düştüğü dakikalarda bazı borsaların çökmesi ve erişimi kısıtlaması BTC’nin borsalar ve balinalar tarafından çok fazla düşmesinin istenmediği şeklinde anlaşıldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları