Blockchain

Blockchain Çalışmalarında Bazı Şirketler İhtiyacı Olmadığı Halde Fon Arıyor

Blockchain şirketlerinin bir kısmının ihtiyaç olmadığı halde fon aradığı iddia ediliyor.

Blockchain şirketlerinin corona virüsü salgını pandemisi sonrasında çok ciddi ekonomik kayıplar yaşadıkları biliniyor. Bu kayıplar özellikle yeni yazılımlar ile ilgili ara verilmesi çalışanlara para ödemesinin sürekli 6 aydır devam ediyor olması ve devletler tarafından verilen yardımlardan bazı Blockchain şirketlerinin yararlanmasının mümkün olmuyor olması sebep olarak gösterilmekte.

Blockchain şirketlerinin büyük bölümü devlet yardımları alamıyor ve devletler Blockchain şirketlerine yönelik bazı destekler verirken, özellikle büyük şirketler yardımlardan daha fazla destek ve pay alabiliyorlar. Bununla birlikte Blockchain şirketlerinin bir bölümü ise ihtiyacı olmadığı halde devlet yardımları ve fon aramaya devam ederken, bu durumun ortaya büyük bir kriz çıkarmadığı, ancak uygunsuz görüldüğü belirtiliyor.

Türkiye’de Blockchain şirketlerine destek verilip verilmediği bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu