Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Geliştiricileri, Binance Üzerinde Gizlice Coin Sattıkları İddiasına Yanıt Verdi!

Bu Altcoin Geliştiricileri, Binance Üzerinde Gizlice Coin Sattıkları İddiasına Yanıt Verdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir platform olan altcoin Origin Protocol, topluluğu arasındaki kafa karışıklığının ardından dolaşımdaki arz ve token sürüm programını netleştirdi.

Altcoin Origin Protocol Geliştiricileri Tartışmalı Konuya Açıklık Getirdi

Şirkete göre, topluluğun bazı üyeleri CoinGecko’daki dolaşımdaki arz ile Binance raporunda bildirilenler arasındaki tutarsızlığı sorguladı ve bu da Origin ekip üyelerinin token sattığı ve OGN’nin değerinde düşüşe neden olduğu şüphelerine yol açtı.

Şirket ise topluluğuna, hiçbir ekip üyesinin ya da danışmanın Binance ya da başka bir borsada OGN satmadığı ve çalışanlarının ve danışmanlarının %100’ünün şu anda kilit altında olduğu konusunda güvence verdi.

Origin, dolaşımdaki arzdaki tutarsızlığı, tokenleri satış öncesi yatırımcılara programlı olarak dağıtmak için kullanılan cüzdanların aşırı fonlanması, CoinGecko’ya ortaklıklar için tahsis edilen OGN içeren bir cüzdan hakkında bilgi vermeyi unutmak ve yeterli likiditeyi sağlamak için likidite sağlayıcısını önceden fonlamak gibi çeşitli faktörlere bağladı.

İlgili Haber
Kripto Para Borsası Binance Bu Altcoinleri Delist Edeceğini Açıkladı!

Karışıklığı gidermek için Origin, tüm ekstra tokenleri ERC-20 sözleşmesine sahip olan ve mevcut dolaşımdaki arzını %2.34’e çıkaran çok imzalı bir cüzdan olan Vakıf Rezervlerine iade etti.

Şirket, neden olduğu karışıklık için özür diledi ve dolaşımdaki arzının Binance raporunda kamuya açık olarak paylaştıklarıyla eşleşmesini sağlamak için daha dikkatli olacağına söz verdi.

Buna ek olarak Origin, Origin Rewards için Şubat ayı dağıtımlarının, lansmanı etrafında muazzam derecede ses getiren Holiday Rewards kampanyasının ezici başarısı nedeniyle tahmin edilenden biraz daha yüksek olacağını öngördü.

Bununla birlikte şirket, topluluğuna, toplam dolaşımının bir yüzdesi olarak mutlak token sayısının oldukça küçük kaldığını ve biraz daha büyük dağıtımın lansmanıyla ilişkili tek seferlik bir olay olacağını garanti ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları