Ana SayfaAltcoinBu Altcoin Şirketinin CEO'sundan Sürpriz Ayrılık Açıklaması: Geleceği Nasıl Olacak?

Bu Altcoin Şirketinin CEO’sundan Sürpriz Ayrılık Açıklaması: Geleceği Nasıl Olacak?

Takip et

Cosmos altcoin ekosisteminin önemli şirketlerinden Ignite CEO’su Peng Zhong, Jae Kwon’un geri dönüşünün ardından şirketten ayrıldı.

Cosmos Altcoini İçin Önem Taşıyan Ignite Şirketinin CEO’su Görevinden Ayrıldı

Zhong, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarında şunları söyledi:

“Bugün Ignite’taki son günüm. Bu ekosistemi inşa ederken paylaştığımız dostluk için teşekkür ederim. Bu ekibin ve bu topluluğun bir parçası olmak benim için bir onurdu. Sizi özleyeceğim.”

Cosmos ekosisteminin önde gelen şirketlerinden biri olan Ignite, daha önce Tendermint olarak adlandırılıyordu.

Kripto para şirketi Kwon tarafından 2014 yılında kuruldu, ancak Kwon 2020 yılında Virgo adlı başka bir projeye odaklanmak için CEO’luk görevinden ayrıldı. O ayrıldığında, Zhong boşluğu doldurmak için devreye girdi.

Bu yılın başlarında Kwon, Tendermint’e geri dönmeye ve şirketin tüzel kişiliğini ve adını yeni bir proje için kullanmaya karar verdi. Sonuç olarak, Tendermint adını Ignite olarak değiştirdi ve tüm şirket yeniden markalaşma sürecine girdi.

İlgili Haber
Cosmos (ATOM), Yeni Projeleri Kendisine Çekebilecek Özelliği Duyurdu!

O dönemde Zhong, Ignite’ın “Cosmos teknolojisi üzerinde yeni ürün patlamasını” teşvik etmeye odaklanacağını söylemişti.

Ancak Zhong’un ani ayrılığı Ignite’ın geleceği hakkında soru işaretleri yaşattı. Şirketin web sitesi büyük oranda Blockchain geliştirme aracı Ignite CLI’ya odaklanacak şekilde güncellenirken, girişim kolu ve hızlandırıcısıyla ilgili sayfalar ortadan kayboldu.

Buna ek olarak şirketin en önemli ürünlerinden biri olan ve zincirler arası bir DeFi protokolünü temsil eden Emeris, askıya alındı. Şirketin web sitesi konuyla ilgili olarak projenin “bir süreliğine kapatılacağını” bildirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları