AltcoinAnaliz

Bu Coin Uçtu Gidiyor, Yüzde 1200 Kazandırdı: The Graph (GRT) Analizi

Son 2 günde yüzde 1200 yükselen GRT coin nedir? Önemli seviyeleri nelerdir?

Amacı, merkeziyetsiz kamu altyapısını ana akım haline getirmek ve DeFi ekosisteminde çalışarak ağda API’ler oluşturulmasına izin vermek olan ERC-20 tokeni The Graph (GRT) Binance gibi birçok büyük borsada listelenmesiyle adeta uçuşa geçti.

Binance borsasında 17 Aralık günü 0.030 dolardan işleme açılan GRT, an itibarı ile 0.36 dolar seviyelerinde işlem görüyor. 2 gün içerisinde 10 kattan daha fazla yükseliş yaşayan GRT, bu yükselişinden sonra coinmarketcap verilerine göre hacme göre en büyük 50 coin arasına girerek 47. sıraya yükseldi.

Büyük borsaların desteğini almasıyla rekorlar kıran GRT, yeni bir coin olduğu için teknik analiz yorumu yapmak son derece zor.

1 saatlik ve 15 dakikalık grafiklere baktığımız zaman ve fibonacci düzenlemesini baz aldığımız zaman şu an en kuvvetli direnç 0.49 dolar seviyeleri olarak görülüyor. Düzeltme hareketi yaparak yoluna devam eden GRT için grafikteki sarı trend çizgisine ve destek alanlarına dikkat edilerek yatırım yapılabilir.

The Graph (GRT) 15 Dakikalık Grafik

Şu an Binance borsasında işlem gören GRT’nin alım satımını yapmak için aşağıdaki linke tıklayarak Binance borsasında kayıt açabilirsiniz:

İlgili Haber
Binance Kullanım Rehberi - Binance Üzerinden Nasıl Bitcoin ve Altcoin Alınır?

Büyük küçük tüm yatırımcıların dikkati üstünde olduğu için, teknik analizin çok fazla çalışmadığı GRT’de yatırımcıların muhakkak dikkatli olması öneriliyor. Özellikle sert düzeltmeler görüldüğü için zirveden mal alan yatırımcıların ciddi zararlarla karşılaşabileceği uyarısında bulunuluyor. Bu sebeple GRT yatırımı yapmak istiyorsanız muhakkak bakiyenizdeki ufak paralarla alım satım yapmanız öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu