Kripto HaberleriHaberlerBu Meme Tokende Sürpriz: Dünya Ekonomik Forumu'na Davet Edildiklerini Açıkladı!

Bu Meme Tokende Sürpriz: Dünya Ekonomik Forumu’na Davet Edildiklerini Açıkladı!

Takip et

Popüler meme token Shiba Inu’nun (SHIB) arkasındaki baş geliştirici Shytoshi Kusama, Dünya Ekonomik Forumu’nun (WEF) küresel metaverse politikasında SHIB ile birlikte çalışmak istediğini açıkladı.

Meme Token Shiba Inu Geliştiricisi, Daveti Kabul Edip Etmemeyi Kullanıcılara Danıştı

Kusama, topluluğun Shiba Inu’nun WEF ile işbirliği yapmasını isteyip istemediğini öğrenmek için Twitter’da bir anket düzenledi.

Bu yazının yazıldığı anlarda söz konusu oylamada 8.000’den fazla oy kullanıldı ve kullanıcıların çoğu WEF ile işbirliği düzenlenmesinden yanalar.

Geliştirici ilk Tweet’inde şu ifadeleri kullandı:

“Hızlı bir oylamaya ihtiyacım var: Metaverse küresel politikası ile ilgili olarak DÜNYA EKONOMİK FORUMU ile birlikte çalışmak üzere nezaket çerçevesinde davet edildik. Hepinizin ne düşündüğünü bilmek isteriz çünkü bu bizim değil sizin kararınız.”

Takip eden bir tweet’te Kusama, Shiba Inu geliştiricilerinin politika yapıcılarla birlikte masada olacağını ve teknoloji devi Meta’nın yanı sıra Decentraland gibi merkezi olmayan kripto para projeleriyle birlikte metaverse için küresel politikayı şekillendirmeye yardımcı olacağını iddia ediyor:

“Politika yapıcılarla masada olacağız ve FB, Sand, Decentraland gibi diğer devlerin yanı sıra Metaverse için küresel politikayı şekillendirmeye yardımcı olacağız. Ve lütfen benim fikrimi sormayın, zaten biliyorsunuz.”

Shiba Inu protokolü, Şubat 2021’de “Shiba Lands”in tanıtımıyla metaverse’e bir giriş yapmıştı.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) Baş Geliştiricisi Gizemli Bir Mesaj Yayınladı!

SHIB: The Metaverse, bu ayın başlarında Dunes isimli yeni bir sanat konseptini takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Shiba Inu, çok konuşulan metaverse projesiyle, hype ve spekülasyonlar tarafından gündeme itilen bir meme coin’den daha fazlası olduğunu kanıtlamaya çalışıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları