binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBüyük Devletler Kripto Paraların Yükselmesini Engelliyor Olabilir

Büyük Devletler Kripto Paraların Yükselmesini Engelliyor Olabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük devletleri sıralamasında kendilerine yer bulan ABD ve İngiltere ile AB üyesi bazı büyük devletler tarafından iddialar o yönde ki kripto paralara yönelik gizliden gizliye yaptırım uygulanıyor. Bu yaptırımların ABD ve İngiltere tarafından uygulandığı tahmin edilirken Washington yönetiminin kripto paralara dair hiçbir şekilde açıklama yapmaması ve kripto paraları kendilerine karşı bir tehdit olarak henüz görmemelerine rağmen önlemler almaya aracı kurumlar ile devam ediyor olması yaptırım uygulanma durumunu ortaya koyan bir gelişme olarak gösteriyor.

İddialar bundan kısa süre önce ortaya atılırken Venezuela ve diğer bazı devletler tarafından İran ile Rusya’nın da dahil olması ile kripto paralar ile yaptırımları delme, ticaret alanında kripto paralar ile ticaret yapma istekleri sonrasında ABD’nin gizliden yaptırımlar uygulamaya başlamış olabilecek olduğunu gösteriyor.

Washington Yönetimi En Ağır Şekilde Uygulayabilir Ama…

Washington yönetiminin bugün istemesi durumunda kripto paraları tüm dünyada yok edebilecek bir güce sahip olmasına rağmen direkt olarak bunu göstermediği, bunun yerine gizliden gizliye yaptırımlar uygulayarak olası sorumluluğu üzerine almak istediği iddiaları çok fazla artış göstermiş durumda. ABD’nin zaten mevcut olarak bu tür kripto paralar ile ilgilenmemesi ve sürekli olarak nötr açıklamalar veya olumsuz açıklamalar yapması durumu kanıtlamaya yetiyor artıyor bile.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail