Kripto HaberleriLibraCalibra Gitti Novi Geldi

Calibra Gitti Novi Geldi

Takip et

Kripto para birimi sektöründe adından daha fazla söz ettirebilmek adına milyarlarca dolar harcama yapmayı göze alan Facebook, Amerikan yönetiminin takibi altında. Amerikan yönetimi ve Avrupa Birliği şirketi özellikle çok yakından izliyor, en ufak bir olayda ağır cezalar ve ağır ambargolar uygulamaya kesin gözüyle bakıyorlar. Ancak Facebook, özellikle Amerikan yönetimi izin vermeden Libra isimli dijital para birimini çıkarmayacağını, bunu asla yapamayacak olduklarını zaten belirtiyor.

Şirket bir süredir tepki çeken konulardan dolayı bugün yeni bir adım attı ve nedeni kesin olarak bilinmiyor olsa da, Calibra isimli kripto para cüzdanının yerine yeni bir oluşum kurarak Novi isimli kripto para cüzdanını tanıttı.

Novi’nin logosu ortasında Libra işareti bulunurken, Novi cüzdanı ile yola devam edecek olan Facebook’un şimdiden geleceğe dönük hazırlıklar yapmayı sürdürdüğü görülebiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları