AnalizBitcoinCardanoHaberler

Cardano (ADA) Yüzde 20 Yükseldi, Bitcoin Dirençte! Markette Son Durum Ne?

Bitcoin ve altcoinlerde son durum ne?

Bitcoin‘in yeniden 32.000$’ın üzerine çıkmasıyla uzun süredir büyük bir satış baskısıyla mücadele eden altcoinlerde bir rahatlama oldu.

Hala pek çok altcoinde yatırımcılar büyük oranda zararda beklerken bazılarının marketten pozitif ayrışmayı başardığını görüyoruz.

Bitcoin

Bitcoin şimdi fib 0,236 (31771$) direnç bölgesinde. Bu seviye üzeri günlük kapanışlar 35.000$ seviyelerine kadar hızlı bir yükselişi tetikleyebilir. Son düşüşün düzeltmesi şeklinde değerlendirdiğimiz bu yükselişlerde 37.000$-38.000$ bölgesi kritik olacak.

Cardano

Cardano günün en dikkat çeken projeleri arasında yer alıyor. Günlükte %21 oranında yükselerek 0,6893$ seviyelerine kadar yükselen ADA, yatırımcılarını sevindirdi.

Teknik olarak baktığımızda şimdi 0,55$-0,60$ seviyeleri destek, 0,7890$ seviyeleri direnç olarak takip edilecek.

Fiyatın agresif şekilde yükseldiğini ve 4 saatlik grafikte RSİ’ın 90’a kadar çıktığını görüyoruz.

Bu yükselişle birlikte piyasa değerini 22 milyar dolara yükselten ADA en değerli coinler sıralamasında yeniden 6. sıraya yükseldi.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında yer alıp son 24 saatte en çok yükselenler şu şekilde;

Buna göre Waves, AXS ve ADA’nın major altcoinlerden ciddi şekilde pozitif ayrıştığını görüyoruz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu