binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinCircle, Euro Destekli Stablecoini Avalanche'a Genişletti!

Circle, Euro Destekli Stablecoini Avalanche’a Genişletti!

Circle, Euro Destekli Stablecoinini Ethereum'dan sonra Avalanche ağında da piyasaya sürdü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasındaki en büyük stablecoin’lerden biri USDC’nin ihraççı şirketi Circle, Haziran ayında yaptığı açıklamada Euro destekli yeni stablecoin’in piyasaya sürüldüğünü duyurmuştu.

Euro Coin (EUROC) isimli stablecoini Ethereum (ETH) ağında piyasaya sürüleceğini belirten Circle, 30 Haziran 2022’den itibaren satışa sunulacağını söylemişti.

Circle şimdi de euro destekli Euro Coin’i Avalanche (AVAX) ağında piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Bu bağlamda Avalanche, Ethereum’dan sonra Euro Coin’i destekleyen ikinci blockchain ağı oldu.

Euro Coin entegrasyonun halihazırda USDC’yi destekleyen Avalanche ağı için çok kolay bir entegrasyon olacağını belirten Circle açıklamasında Avalanche ağındaki Benqi, Curve, Dexalot, GMX, Pangolin, Shift Markets ve Trader Joe dahil olmak üzere bazı merkezi olmayan finans uygulamalarının Euro Coin’i entegre etmesini beklediğini söyledi.

Circle Ürün Başkan Yardımcısı Joao Reginatto açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Euro Coin’i internet bağlantısı olan herkes için sınırlar ve zaman dilimleri ötesinde erişilebilir hale getirme vizyonuyla geçen yıl Ethereum’da piyasaya sürdük.

Euro Coin’in Ethereum’dan sonra Avalanche ağında da kullanıma sunulmasıyla, geliştiricilerin ve kullanıcıların neredeyse anında, daha uygun maliyetli işlemleri deneyimlemelerini sağlayarak ödemeler ve havaleler için yeni olanaklar açıyoruz.”

İlgili Haber  Circle, Euro Destekli Stablecoini Piyasaya Sürdü!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail