AltcoinBitcoinHaberler

CNN Business: “Bitcoin’i Unutun, Bu Altcoinler Daha Karlı: ETH, XRP, Litecoin ve Dahası…

CNN Buseiness Manşetten Duyurduğu Makalede Altcoinlere Yer Verdi.

Bitcoin‘de artan işlem hacmi, büyüyen pazar ve yeniden 20.000 dolar seviyelerine gelinmesi ana akım medyanın manşetlerine yansıyor.

2017 yılı boğasında artan ilgi bu defa sadece Bitcoin üzerine yoğunlaşmış durumda değil, birçok milyarderin Ethereum ve diğer altcoinlerle ilgili yorumları da manşetten haber yapılıyor. Ana akım medya Bitcoin dışında coinler olduğunun da farkına varmış durumda.

3 Aralık’ta, CNN Business’da yayınlanan bir makalede Bitcoin’den çok daha fazla getiri sağlayan altcoinlere yer verildi. Başta en büyük altcoin ETH olmak üzere, XRP, Litecoin, Polkadot, Cardano ve Stellar’a yer verilen makalede, Bitcoin’e kıyasla bu coinlerin yatırımcılarına çok daha fazla getiri sağladığı ve sağlayabileceği vurgulandı.

Ünlü milyarder Paul Tudor Jones’da ana akım medyada, altcoinlerle ilgili olumlu sözleriyle gündeme gelmişti. Ana akım medyada altcoinlerin fark ediliyor olması ve Bitcoin’e nazaran yüksek karlılıklarıyla haberleştirilmeleri elbette yeni yatırımcıların altcoinlere yönelmesini artıracaktır. Altcoin yatırımcılarının, sabırsızlıkla beklediği altcoin boğa piyasası, ana akım medyanın da katılımıyla çok daha yüksek karlılıklara ulaşılmasını sağlayabilir.

Özellikle önümüzdeki süreçte beklenen “mega boğada” daha önce boğa sezonu görmemiş altcoinlerin (yani 2017 senesinden sonra çıkan veya o dönemde yükseliş kaydedemeyen) çok daha sert yükselişler yapacağı tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu