blank
AnalizBitcoin

Daha Önce Bitcoin’i Uçuran Durum Tekrar Görüldü – Peki Şimdi Ne Bekleniyor?

Ünlü analist Peter Brandt, Bitcoin grafiğinde görülen simetrik üçgenin Bitcoin için yeni bir ATH habercisi olabileceğini belirtti.

Haftayı beklenmedik bir yükselişle kapatan Bitcoin an itibarı ile 9.900 doların biraz üzerinde işlem görüyor.

blank

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) 10.100 Doları Gördü!

Bu gelişmeyle yatırımcılarını büyük ölçüde memnun eden ünlü kripto değerin yeni bir ATH’yi (tüm zamanların rekoru) görmeye hazırlandığını belirten kripto para analisti Peter Brandt, paylaştığı bir grafik deseninde büyük simetrik bir üçgenin beklenen Bitcoin ATH’sinin görülmesini sağlayacağını ve fiyatın 50 bin dolar seviyesine ulaşabileceğini ifade etti.

Brandt’in bahsettiği simetrik üçgen aşağıdaki grafikte de görüldüğü üzere iki trend çizgisi birbirlerine yakınlaştıkları anda ortaya çıkıyor. Bu durum birçok varlık için -simetrik üçgenin üsten kırılmasıyla- zirve değerlerin görülmesi şeklinde sonuçlanıyor. Örneğin BTC’nin 2017 Aralık’ta görülen 20 bin dolarlık zirve seviyesi böylesi bir simetrik üçgen görüldüğünde yaşanmıştı.

Bakalım bu görüntü beklenen Bitcoin boğasını ve dahası ATH’sini tetiklemeye yetecek mi?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu