DogecoinEthereumHaberler

Dogecoin 2022’ye Hazırlanıyor! Ekip Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin İle Çalışacak!

Dogecoin PoS sistemine geçiş planlarını netleştirdi.

En popüler mem token Dogecoin, hisse kanıtı sistemine (PoS) geçmek için uzun süredir çalışmalar yürütüyordu.

Dogecoin vakfı 2022 yılının başlarında PoS’a geçme planlarını netleştirdi ve yeni projede Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin ile birlikte çalışacaklarını duyurdu.

Dogecoin vakfı yaptıkları açıklamada popüler mem tokenin birçok kişinin katılımı ve desteği ile yönetilen, topluluk odaklı bir proje olduğunu söyledi.

Dogecoin vakfı büyük-küçük tüm yatırımcıların deneyerek ödül sisteminden faydalanabilecekleri yeni bir topluluk oluşturmayı hedefliyor.

PoS sisteminin bir parçası olarak 3 ana proje bulunuyor: Mem kripto para biriminin farklı bir biçimi olan “LibDogecoin” isminde yeni bir para birimi ve yeni bir PoS cüzdanı olan Gigawalle.

Dogecoin vakfının resmi açıklamasında şu ifadeler yer verildi:

“Önümüzdeki birkaç ay içinde Libdogecoin ve GigaWallet projeleri şekillenmeye başlayacak ve bunları projelerinde kullanmak isteyen bazı erken entegratörlerimiz var. Bu ilk projeler sağlam bir temel oluşturmayı hedeflerken, gelecek projeler işlem hacmini ve ölçeğini iyileştirmeyi hedefleyecek.”

Ethereum, ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmek için PoW’dan PoS’a geçiş yapan öncü proje olarak kabul ediliyor. Zira Ethereum’un PoS ETH 2.0 ana ağ lansmanının 2022’nin ilk veya ikinci çeyreğinde başlaması bekleniyor ve bunun için denemeler çoktan başlamış durumda.

İlgili Haber
Dogecoin (DOGE) Ekibi, 2022 Planlarını Sonunda Belli Etti!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu