Kripto Para

Dün “Kripto Öldü” Diyen Efsanevi DeFi Geliştiricisi Bugün Yeni Kripto Para Projelerini Tanıttı!

Dün paylaştığı blog yazısında kripto para sektörünün öldüğünü iddia eden ve sektöre dönmeyeceğini söyleyen geliştirici açıklama yaptı.

DeFi dünyasının ünlü geliştiricilerinden Andre Cronje geçtiğimiz ay kripto para endüstrisini aniden terk etmesinin ardından sektöre geri dönüyormuş gibi görünüyor.

Dün yaptığı açıklamalarında Cronje kripto sektörünün öldüğünü düşündüğünü söylemiş ve sektöre geri dönmeyi düşünmediğini belirtmişti.

İlgili Haber
Efsanevi DeFi Geliştiricisinden Şok Açıklama: "Kripto Sektörü Öldü!"

Andre Cronje Bundan Sonra Kripto Para Regülasyonu Lehine Projeler Yürütecek

Ancak Cronje bu kez kripto sektörüne farklı bir alandan giriyor. Yeni tokenomik modeller ya da yield farming platformları çıkarmak yerine Cronje bundan böyle “regüle edilmiş kripto” alanına odaklanacağını söyledi.

Bugün paylaştığı blog yazısında Cronje, adını vermediği takım arkadaşlarıyla beraber kripto para uyumu ve regülasyonu üzerine odaklı birkaç proje üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Geliştiricinin üzerinde çalıştığı alanlar arasında uyumlu kripto saklama ürünleri, risk raporlama ve devlet destekli ulusal Blockchain’ler yer alıyor.

Cronje konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Denetim organlarıyla kripto regülasyonu meselesinde savaşmak yerine regüle edilmiş kripto para konusuyla ilgilenip bu konuda eğitim vermeliyiz.”

Bu açıklamasıyla Cronje, kripto sektöründeki yeni odağının aralarında Solidly ve Yearn Finance’in de bulunduğu platformlardan çok daha uzak olacağını söylemiş oldu.

Cronje 6 Mart Tarihinde Kripto Dünyasıyla Bağını Koparmıştı

6 Mart tarihinde Cronje’nin ekip arkadaşı Anton Nell ikilinin kripto ve DeFi dünyasına katkı sağladığı dönemin kapandığını duyurmuş ve bu duyuruyla birlikte çok sayıda DeFi protokolü tokeni büyük kayıplar yaşamak zorunda kalmıştı.

İlgili Haber
Efsanevi DeFi Mimarından Ayrılık Açıklaması: Yearn.Fi Dahil 25 Proje Kapatılacak!

O tarihten bu yana sessizliğini koruyan Cronje, yeniden kripto sektörüne dönüp dönmeyeceğine dair çok sayıda spekülasyona neden olmuştu.

Cronje’nin regülasyon konusundaki yeni odağı böylelikle ünlü DeFi mimarının bundan kripto sektörüne yeni bakış açısını da ortaya çıkarmış oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu