blank
AnalizBitcoin

Düşüşleri Öngören Analist: “Coinbase Balinaları Bitcoin (BTC) Almaya Başladı.”

CryptoQuant CEO'su Ki Young Ju'dan iyi haber var

Bitcoin’de son 2 haftadır yaşanan fiyat dalgalanmaları yatırımcıları kararsız bıraktı. Bu iki haftalık süreçte zincir içi veriler düşüşün sinyalini ve kaynağını önceden haber vermişti. SOPR indikatörünün de satış bölgesinden çıkmaya hazır olduğunu paylaşmıştık.

İlgili Haber  Ünlü CEO Bitcoin'de (BTC) Boğa Koşusu Bitti Dedi! Düşüşün Kaynağını Açıkladı!
İlgili Haber  Bitcoin'deki Düşüşü Üç Gün Önceden Haber Veren İndikatörde Son Durum Ne?

Son iki haftadır paylaşımları ile Bitcoin yatırımcılarını tedirgin eden ve hep kötü haber veren CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju’dan iyi haber var.

Ju’nun analizlerine göre Bitcoin’in ekim ayında başlattığı rallide öne çıkan en temel veri Coinbase Premium müşterilerinin artan BTC talebi oldu. Bu süreçte Coinbase’deki BTC fiyatı zaman zaman diğer borsaların 100$ önüne geçti.

42.000$ seviyesi görüldükten sonra yaşanan düşüşlerde Coinbase’deki BTC fiyatı diğer borsaların 50$ altına kadar geriledi. Bu verilerden yola çıkarak yorum yapan analist, Coinbase fiyatının diğer borsalara göre önde olduğu durumda BTC fiyatının yukarı yönlü hareket ettiğini ileri sürüyor.

Ju’nun son paylaşımında Coinbase balinalarının BTC satın almaya başladığını ve Coinbase Premium’da fiyatın diğer borsaların +66$ önünde olduğunu aktardı. Daha önceki paylaşımında Coinbase Premium’un +30$ seviyelerinde olmasının dirençleri kırmak yeterli olmadığını aktaran analist, +66$ seviyesinin korunduğu taktirde önemli olduğunu düşünüyor.

*Bu veriler yatırım tavsiyesi değildir. Habere konu analistin yorumları kendi kişisel düşünceleridir. Bu verilere göre yatırım kararı almanız tüm paranızı kaybetmenize neden olabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu