AnalizBitcoin

Düşüşleri Öngören Analist: “Coinbase Balinaları Bitcoin (BTC) Almaya Başladı.”

CryptoQuant CEO'su Ki Young Ju'dan iyi haber var

Bitcoin’de son 2 haftadır yaşanan fiyat dalgalanmaları yatırımcıları kararsız bıraktı. Bu iki haftalık süreçte zincir içi veriler düşüşün sinyalini ve kaynağını önceden haber vermişti. SOPR indikatörünün de satış bölgesinden çıkmaya hazır olduğunu paylaşmıştık.

İlgili Haber
Ünlü CEO Bitcoin'de (BTC) Boğa Koşusu Bitti Dedi! Düşüşün Kaynağını Açıkladı!
İlgili Haber
Bitcoin'deki Düşüşü Üç Gün Önceden Haber Veren İndikatörde Son Durum Ne?

Son iki haftadır paylaşımları ile Bitcoin yatırımcılarını tedirgin eden ve hep kötü haber veren CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju’dan iyi haber var.

Ju’nun analizlerine göre Bitcoin’in ekim ayında başlattığı rallide öne çıkan en temel veri Coinbase Premium müşterilerinin artan BTC talebi oldu. Bu süreçte Coinbase’deki BTC fiyatı zaman zaman diğer borsaların 100$ önüne geçti.

42.000$ seviyesi görüldükten sonra yaşanan düşüşlerde Coinbase’deki BTC fiyatı diğer borsaların 50$ altına kadar geriledi. Bu verilerden yola çıkarak yorum yapan analist, Coinbase fiyatının diğer borsalara göre önde olduğu durumda BTC fiyatının yukarı yönlü hareket ettiğini ileri sürüyor.

Ju’nun son paylaşımında Coinbase balinalarının BTC satın almaya başladığını ve Coinbase Premium’da fiyatın diğer borsaların +66$ önünde olduğunu aktardı. Daha önceki paylaşımında Coinbase Premium’un +30$ seviyelerinde olmasının dirençleri kırmak yeterli olmadığını aktaran analist, +66$ seviyesinin korunduğu taktirde önemli olduğunu düşünüyor.

*Bu veriler yatırım tavsiyesi değildir. Habere konu analistin yorumları kendi kişisel düşünceleridir. Bu verilere göre yatırım kararı almanız tüm paranızı kaybetmenize neden olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu