DogecoinHaberler

Elon Musk ile Dogecoin Kurucu Ortağı Arasında Gerginlik Artıyor: “DOGE İçin Tek Satır Kod Yazmadı!”

Elon Musk ile Dogecoin (DOGE) kurucusu Jackson Palmer arasındaki gerginlik yükselmeye devam ediyor.

Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin’in kurucu ortağı Jackson Palmer’a yönelik eleştirilerini daha da sertleştirerek Avustralyalı yazılımcının tek bir satır bile DOGE kodu yazmadığını iddia etti.

Elon Musk’a Cevap Olarak Github Kayıtlarını Atan Dogecoin Kurucusu Palmer, Daha Sonra Tweet’ini Sildi

Buna yanıt olarak Palmer, şimdi silinmiş olan bir Tweet’inde DOGE’a katkılarını içeren bir Github sayfasına link verdi.

Musk’ın başlıca destekçilerinden biri olan Dogecoin’in diğer kurucu ortağı Billy Markus, ne kendisinin ne de Palmer’ın başlangıçta bir şakadan başka bir şey olması amaçlanmayan projeye çok fazla katkıda bulunmadığını tweetleyerek gerilimi azaltmaya çalıştı.

Musk bunun üzerine Markus’un alçakgönüllü davrandığını belirtti ve Markus’un mizah anlayışı ve ciddiyetsizliğinin Dogecoin’in popüler olmasına katkı sağladığını söyledi.

2015’te kripto para topluluğu karşısında hayal kırıklığına uğradığını ifade eden Palmer, geçen yıl Musk’ın başını çektiği Dogecoin çılgınlığının zirvesinde milyarderi “bencil bir dolandırıcı” olarak suçlamıştı.

Ayrıca Palmer kriptonun “güçlü bir kartel” tarafından kontrol edildiğini tweetledikten sonra viral olmuştu. Avustralyalı yazılımcı, Griftonomics adlı yeni bir kripto para karşıtı podcast başlatarak kripto alanında daha aktif hale geldi.

Kısa bir süre önce Elon Musk hakkında yerel bir dergiye röportaj veren Palmer, Musk’ın kodlama bilgisinin zayıf olduğunu iddia etmişti. Bu açıklaması Musk’ın gerçekten de sinirlerini bozmuşa benziyor. Musk, çocuklarının 12 yaşında bile Palmer’dan daha iyi kodlama yapabildiğini Twitter üzerinden paylaşmıştı.

İlgili Haber
Dogecoin Kurucu Ortağı: "Elon Musk Bir Dolandırıcı!"
İlgili Haber
Elon Musk, Dogecoin Kurucu Ortağının Kendisi Hakkında Küçümseyici Sözlerine Cevap Verdi!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu