HaberlerKripto ParaNFT

Elon Musk Yeni Bir Kripto Para Projesine Yatırım Yapmış Olabilir!

Tesla CEO'su NFT aldığı iddiası ile gündeme geldi.

Kripto para piyasasını yakından takip eden ve popüler mem tokeni Dogecoin’in savunucusu olan Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme geliyor.

Ancak Elon Musk, bu sefer NFT aldığı iddiası ile gündeme geldi.

Twitter’da ünlü bir NFT koleksiyoncusu olan tanınan “Deepak.eth” yaptığı paylaşımda, “Bored Ape Yatch Club #1837’nin” 569 Ethereum’a  (ETH) satıldığını ve bir MoonPay aracılığıyla Elon Musk tarafından satın alındığını iddia etti.

Ancak Deepak.eth’nin söz konusu NFT’yi Elon Musk’ın aldığı iddiası,  Twitter’ın NFT özelliğini eleştiren Musk tarafından henüz doğrulanmadı.

Elon Musk’ın Twitter NFT Eleştirisi!

Hatırlanacağı üzere Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’ın NFT profil resimleri hakkında aldığı kararı eleştirerek, bu özelliği rahatsız edici bulduğunu söylemişti.

Musk bu eleştirilerinin yanı sıra Twitter yönetimini NFT’ler ve kripto para birimleri ile ilgili twitter gönderilerinin altına yorum yapan dolandırıcılar konusunda da uyarmıştı.

Elon Musk, Twitter’ın NFT özelliğine odaklanması yerine kripto dolandırıcılara karşı önlem alması gerektiğini belirtmişti.

İlgili Haber
Elon Musk'tan Twitter'a Kripto Para Eleştirisi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu