HaberlerKripto ParaNFT

Elon Musk’tan Twitter’a Kripto Para Eleştirisi!

Ünlü CEO, Twitter'ın NFT özelliğini beğenmediği ve bu özelliğin rahatsız edici olduğunu ifade etti.

Geçtiğimiz yıl kripto para endüstrisinin en ilgi gören alanların birisi de şüphesiz NFT’ler oldu.

Popüler sosyal medya platformları Facebook (yeni adı ile Meta) ve Instagram’ın da NFT’lerin artan popülaritesi karşısında NFT özelliğini başlatma hazırlığında olduğu paylaşılmıştı.

Facebook ve Instagram’ın NFT hamlesinden sonra kripto para sektörü için ayrı bir yeri olan Twitter da dün NFT entegrasyonunu başlattığını duyurmuştu.

İlgili Haber
SICAK GELİŞME: Twitter, NFT Entegrasyonunu Başlattı!

Kripto para piyasasını ve gündemi yakından takip edip güncel konular ile ilgili fikirlerini paylaşan Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’ın NFT özelliğini başlatması ile ilgili paylaşım yaptı.

Twitter’ın yeni başlattığı NFT özelliğini beğenmediği söyleyen ünlü CEO, bu özelliğin rahatsız edici olduğunu ifade etti.

Paylaşımlarına devam eden Musk, artan kripto para dolandırıcılığına dikkat çekti.  Dolandırıcıların Twitter’daki paylaşımların neredeyse hepsinde spam yaptığını ve kullanıcıları hedef aldığını belirten Musk, Twitter’ın dolandırıcılara karşı hiçbir önlem almadığını söyledi.

Elon Musk, Twitter’ı kripto dolandırıcılara karşı önlem almak yerine, NFT özelliğine odaklanmasını eleştirdi.

Twitter’ın NFT özelliği beğeni aldığı kadar eleştiri de aldı. Ayrıca Elon Musk’ın Twitter’ı eleştirdiği bu paylaşımlarına birçok destek mesajı geldi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu