DogecoinHaberler

Elon Musk’ın Önerdiği Dogecoin Güncelleştirmesinde Sona Gelindi!

Dogecoin yeni sürümü neredeyse tamamlandı.

Şaka coini olarak çıkarılan ve köpek simgesi taşıyan Dogecoin bu yılın başlarında  popülaritesini arttırmış ve birçok milyarderin Youtuber’ın ve yatırımcıların ilgi odağı olmuştu.

Tesla CEO’su Elon Musk’ın desteklediği Dogecoin’de Şubat ayında yeni bir güncelleme başlatıldığı açıklanmıştı.

Dogecoin’in geliştirici ekibi twitter üzerinden yaptığı son paylaşımda “Dogecoin Core 1.14.5” yükseltmesinin neredeyse tamamlandığını duyurdu.

Gelecek güncelleme ile tüm ağ katılımcıları için yüksek işlem ücretlerinin düşürülmesi planlanıyor.  “Dogecoin Core 1.14.5” yükseltmesi ile birlikte blok ekleme ücreti, çekirdek cüzdanda kilobayt başına 0,01 DOGE olarak belirlendi. Bu da yaklaşık 0,002 dolara denk geliyor.

Dogecoin’in en büyük destekçisi Musk da işlem ücretlerinin düşürülmesi gerektiğini sık sık dile getirmişti.

Tesla CEO’su Musk bu yükseltmenin Dogecoin’in geçerli bir ödeme aracına dönüşmesine yardımcı olacağını söyledi.

Dogecoin’in 1.14.5 sürümü işlem ücretlerini düşürmenin yanı sıra Dogecoin Core kullanıcılarının çoğunu etkileyen yüksek öneme sahip güvenlik açıkları için de çeşitli düzenlemeler getiriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu