HaberlerNFT

Elon Musk’ın Paylaştığı NFT 14x Yaptı!

Ünlü milyarderin paylaştığı her twit olay oluyor.

İnternette viral olan görselleri paylaşmayı seven Elon Musk kripto para dünyasına ilişkin memlere özel bir ilgi duyuyor.

61 milyon takipçisi ile düzenli olarak mem paylaşan Tesla’nın kurucusu Musk Twitter hesabından bir hobi sanatçısı olan Eva Beylin tarafından “Love in The Times of Web3” isminde oluşturulan bir mem’i paylaştı.

Musk’ın paylaştığı mem’de, bir kanepede uzanmış ve Bitcoin ve Ethereum fiyatını izleyen bir çizgi film çifti bulunuyor. Memde Bitcoin’in fiyatı 69.000 $ Ethereum ise 4.200 $ olarak yer alıyor.

Musk’ın paylaştığı mem’i oluşturmak Beylin’in fikri olmasına rağmen, Bitcoin ve Ethereum fiyatlarını Beylin düzenlememişti.

CNBC’ye konuşan 28 yaşındaki Eva Beylin, Elon Musk’ın mem’ini yeniden paylaştığını gördüğünde çok mutlu olduğunu belirtti ve şunları söyledi:

Memelojinin nihai ödülü, nihai mem efendisinin mem’inizi kullanmasıdır.”

Musk’ın paylaşım yaptığı gece büyük ilgi gören mem, Beylin tarafından o gece Zora pazarında bir NFT olarak satışa çıkardı.

Satışa çıkmasından sadece iki gün sonra “Love in The Times of Web3” adlı NFT isimsiz bir alıcı tarafından 5 ETH (o zamanki fiyatı ile yaklaşık 19.800 $) karşılığında satın alındı.

İsimsiz alıcı aldığı mem’i şimdi 70 ETH’den yaklaşık olarak 275.000$’dan yeniden listeledi. Popüler olan NFT yeniden satılırsa %15 telif hakkı kazanacağını söyleyen Beylin bunun inanılmaz olduğunu belirtti.

Popüler olan mem’i oluştururken kripto fiyatlarını düzenleyen ve şaka olarak tweetleyen başka bir  Twitter kullanıcısının gönderisinden ilham aldığını ifade eden Beylin, bunu telafi etmek için NFT satışından elde ettiği gelirin %20’sini ona verdiğini de ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu