Dogecoin

Elon Musk’tan Dogecoin’e Destek Gecikmedi!

Dogecoin vakfı yeniden aktif hale geldi.

Dogecoin denildiğinde ilk akla gelen isimlerden Elon Musk, bugün yeniden aktif hale getirilen Dogecoin Vakfı’na katıldı.

İlk olarak 2014 yılında, Dogecoin projesi kurucuları tarafından oluşturulan ve kar amacı gütmeyen vakıf bugün tekrar aktif hale geldi.


Elon Musk’ın aile ofisinin başkanı ve ortağı Jared Birchall, Musk’ın talimatı doğrultusunda vakfın danışma kuruluna katıldı. Birchall vakıfta Hukuk ve Mali danışman olarak görev yapacak.

Elon Musk’ın Dogecoin vakfına katıldığı haberi Doge severler tarafından büyük bir sevinçle karşılanırken Birchall,  Musk’ın vakıftaki gözü, kulağı olacak.

Vakıf, Dogecoin milyoneri Gary Lachance, Jens Wiechers ve Dogecoin Core geliştiricisi Ross Nicoll tarafından yönetilecek.

Doge kurucu ortağı Billy Marcus dışında Ethereum kurucusu Vitalik Buterin de vakıfta üye olarak bulunuyor ve popüler başka isimlerin de üye olması bekleniyor.

Dogecoin vakfı şimdiden sponsor arayışına girmiş durumda ve ilerleyen günlerde ünlü markaların sponsor olması beklentiler arasında bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu