Altcoin

Elrond (EGLD), Büyük Bir Sessizlik Sonrasında Beklenen Bombayı Patlattı

Elrond, uzun süre hiçbir geliştirme yapmaması ile yatırımcıların güvenini kaybetse de yeniden sahalara geri dönecek gibi gözüküyor.

Kripto para sektörünün popüler altcoinlerinden birisi olan Elrond (EGLD); büyük değişim sonrasında uzun süre sessizliğini korudu. Elrond’un CEO’su Benjamin Mincu ise yaptığı son açıklama ile bu sessizliği resmen bozdu.

EGLD, Yeni Bir Satın Alım Yaptı

Elrond ekibi, Singapur merkezli kripto para borsası MEXC Global ile ortaklık imzaladığını açıkladı. Söz konusu ortaklık Elrond için birçok yeniliği beraberinde getirecek. MEXC Global, Elrond Network ekosistemindeki projeleri destekleyecek ve buna fonlama verecek.

Ortaklığın en büyük bombası ise Elrond Network tabanlı projelerin 200’den fazla ülkedeki piyasalara giriş yapması için fonlama verilecek olması. Bu, daha önce Luna, Avalanche ve Solana‘da görülen büyük patlamanın benzerini yaşatabilir.

Elrond Network kısa süre önce de Twispay ile ortaklık imzalamıştı. Romanya merkezli ödeme şirketi, ülkenin merkez bankasından da onay almıştı. Twispay bu kapsamda ülke içerisinde “elektronik para” piyasaya sürebilecek ve Elrond da bu büyük izinden faydalanacak.

İlgili Haber
Elrond, Kripto Para Ödeme Şirketi Utrust'u Satın Aldı!

Elrond Network bundan birkaç ay önce ise Utrust’ı satın aldı. Önde gelen kripto para ödeme platformu, hem kurumsal hem bireysel yatırımcılara destek vermekte. Buna ek olarak “kripto-itibari para” alım satımına da destek veren platformun satın alınması da önemli bir mesaj veriyor. Elrond Network son dönemde yaptığı alımlar ve ortaklıklar ile beraber yeni projelerin peşinde olduğunu ve kazanın kaynadığını göstermekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu