BitcoinHaberlerKripto Para

Eski Goldman Sachs CEO’su: “Düşüşler Kripto Paraların Başarısını Etkilemeyecek!”

Ünlü CEO kripto paralar hakkında konuştu.

Kripto para piyasasında yaşanan düşüşün etkisinde olan yatırımcılar analistler ve önemli isimlerden gelecek güzel bir habere odaklanmış durumda.

Genel olarak Bitcoin ve kripto piyasasında yaşanan düşüşün normal olduğunu ve kripto paraların yükseleceğini söyleyen analistler gibi Goldman Sachs‘ın eski CEO’su Lloyd Blankfein CNBC ile yaptığı son röportajında kripto para birimleri ile ilgili iyimser olduğunu söyledi.

Kripto Para Birimleri Başarısını Kanıtladı!

Geçmişte kripto paralara karşı şüphe ile yaklaştığını dile getiren ünlü CEO, kripto para birimleri hakkındaki görüşünün hızla büyümesinden ve piyasa değerinin trilyonlarca dolar değerine ulaşmasından sonra değiştiğini belirtti.

“Şüpheci olabilirim ancak bakın kripto paralara olan bakış açım değişiyor. Geleceği tahmin edemiyorum ama bugünü tahmin ediyorum ve kripto para ekosisteminin yıllar içerisinde olgunlaştığını görebiliyorum.”

Blankfein, oluşan büyük kripto ekosistemi içinde piyasada yaşanan sert düzeltmelerin kripto para birimlerinin başarısını etkilemeyeceğini savunarak sözlerine devam etti:

“Kripto piyasası çok fazla değer kaybetti ancak bu buna katkıda bulunan trilyonlarca dolarlık değerin ve tüm ekosistemlerin onun etrafında büyüdüğü bir noktada yaşandı.”

Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, Kasım ayında 3,1 trilyon dolara ulaşmış iken geçen hafta 2 trilyon doların altına kadar düştü. Şuanda CoinMarketCap verilerine göre 1.51 trilyon dolardır.

İlgili Haber
"Bitcoin (BTC) Uzun Vadeli Boğa Trendini Koruyor!"

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu