Ethereum

Ethereum 103 Dolara Düştü!

Ethereum 100 dolara geriliyor...

Ethereum fiyatındaki gelişmeler 100 dolara tekrar düşecek olduğunu gösteriyor. Fiyatı bir süredir düşüş gösteren ve düşmeye devam edecek olduğuna yönelik olarak beklentiler ortaya çıkan Ethereum, yatırımcıların mevcut düşüşler karşısında oldukça endişelenmesine sebep oldu. Fiyatı bir yükselen, bir düşen Ethereum yatırımcılarının uzunca süredir bekledikleri düşüşün bugün tekrar ortaya çıkması ile 100 dolar altına düşüp düşmeyecek olduğu tartışması başladı. Bazı yatırımcılar Ethereum fiyatının 100 dolar altına düşmesi durumunda geleceğinin daha karanlık olacağını düşünürken, bazıları ise fiyatın 100 dolar altına düşmesinin beraberinde alım fırsatı yaratabileceğini ve en düşük fiyattan alım fırsatı sunacak olduğunu açıkladı.

Ethereum alanlar satmaya başladı

Ethereum alanlar ise yüksek fiyatlardan aldıkları yatırımlarını satmaya başladı. 100 dolar altına düşüş olsa bile tekrar geri alım yapmayacak olduğunu belirtenlerin sayısı bir o kadar yükselirken, 100 dolar altından alım yapabilecek olduğunu belirtenlerin sayısı da çok yüksek. Bunu belirleyecek olan faktörün zaman içerisinde fiyat değişimleri ile olabileceğine değinen yatırımcılar, fiyatın değişmemesi durumunda alım fırsatının mevcut 103 dolar fiyatından alınabilecek olduğunu düşünüyorlar. Analistler ise 100 dolar altındaki rakamın alım fırsatı olacağını ifade etmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu