Ethereum

Ethereum 200 Dolar Seviyesini Görebilir İddiası

Ethereum hakkında iddialar var.

Bir Twitter kullanıcısı kripto para analistinin iddiasına bakılırsa Ethereum bir süre sonra kripto para sektöründe tekrar 200 dolar seviyesini görecek ve kripto para piyasalarında beklenenden daha fazla insanın tekrar yatırımlarına talip olacak. Kripto para birimleri arasındaki fiyat farkı ve değişimlerinin en çok tepki çektiği Ethereum, Ocak ayında yapılması beklenen ve Ocak ayının 15. günü yapılması planlanan hard forkun güvenlik sorunları olduğu iddiası ile gerçekleştirilmemesi üzerine daha büyük itibar ve yatırımcı kaybı yaşamıştı.

Ethereum yatırımcıları, kripto para piyasalarında kendi kendisini bitirmek isteyen en büyük kripto para birimlerinden birisi olarak Ethereum’u işaret etmiş ve değerinin ne kadar süre daha düşecek olduğu konusunda merak uyandıran endişeye kapılmıştı.

Ethereum 200 doları görür mü?

Ethereum fiyatının 200 doları görüp görmeyecek olduğu hakkında ise önceden tahmin mümkün değil. Yatırımcıların piyasada yapacak oldukları yatırımlar, piyasa hacmi değişimi ve Ethereum hakkında ortaya çıkacak olan iddialar Ethereum fiyatının 200 doları görüp görmeyecek olduğunu belirleyebilecek unsurlar.

  • Ethereum, 3. sırada bulunan ve çoğunlukla 2. sırada bulunmuş olan en büyük kripto paralardan.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu