Kripto HaberleriEthereum''Ethereum 2018'de 2.500 Dolar Seviyesine Çıkacak''

”Ethereum 2018’de 2.500 Dolar Seviyesine Çıkacak”

Takip et

Tüm dünyada en fazla bilinen 2. kripto para olarak tanınan Ethereum hakkında bugün ortaya atılan iddialar ortalığı karıştıracak cinsten. Zira Ethereum ile ilgili olarak ortaya atılan iddiaya göre 2018 yılı içerisinde Ethereum 2.5000 dolar seviyesine kadar yükselecek ve gelecek 2019 yılında çok daha fazla artış yaşayacak.

Kripto paralar ile ilgili olarak birçok kez ortaya atılan iddia olmasına rağmen son iddianın sahibi ise deVere Group CEO’su Nigel Green olmuş durumda. deVere Group CEO’su Nigel Green’e göre Ethereum bünyesinde oldukça fazla büyük bir güç barındırıyor ve Bitcoin’e oranla geleceğin kripto para birimi olarak tanınan bir para olabilecek durumda.

Kanıt Yok

Ancak sadece deVere Group CEO’su Nigel Green‘in ortaya attığı bu iddia kanıtsız ve kesinlik kazanmış bir iddia değil. Bitcoin ile ilgili de bazı yatırımcılar ve şirketler çok yükselebilecek olduğu veya çok düşebilecek olduğuna dair astronomik rakamlar paylaşıyorlar, elbette bunun arkasında bulunan neden ise şirketlerin ve yatırımcıların dikkat çekerek kendilerinin reklamlarını yapması ve daha fazla kar elde etmek yatıyor. Zira durduk yere hiçbir şirket ve kimse direkt öneri ve iddiayı boş yere ortaya atmıyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları