Ethereum

Ethereum 300 Doları Da Geçti! Hacimsiz Coinler De Yükselecek Mi?

Ethereum'da fiyat giderek artıyor. Peki bu para ne zaman diğer altcoinlere akacak?

Lider kripto para birimi Bitcoin’e oranla yatırımcılar Ethereum fiyatında son dönemde yaşanan artışları olumlu karşılıyor. Çok sayıda Ethereum yatırımcısı bugünlerde ETH’nin başlattığı yükselişin tüm piyasaları otomatik olarak olumlu yönde etkilediğine değinirken, bir yandan ise piyasada yeni gelişmelerin nasıl olacağına dair bazı soru işaretleri bulunmakta.

Son 24 saat içerisinde 310 dolar seviyesine kadar yükselen Ethereum, Bitcoin fiyatının 9.700 dolar seviyesine kadar yükselmesinde önemli bir role sahip durumda.

Ethereum bilindiği gibi altcoinlerin en büyüğü ve tüm altcoinler üzerinde büyük etkiye sahip. Özellikle 285 dolar üzerinde tutunmayı başarır ve bu seviyenin altına düşüş olamazsa, ETH’deki FOMO etkisinin bitmesiyle para diğer hacimsiz altcoinlere de akacaktır. ETH’den işaret alan LTC, BCH, ADA gibi büyük coinler yükseliş yaşayarak ETH’ye yavaş yavaş ayak uydurmaya başlarken, bu yükselişlerin daha sonraki günlerde hacimsiz olan altcoinlere de akması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu