AnalizEthereumPolkadot

Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) Rekor Tazeledi! Bu Seviyelerden Alınır Mı?

Rekorlar ardı ardına gelirken Polkadot'ta önemli seviyelere baktık!

Bitcoin’in 60.000$’ın hemen altında yaptığı yatay hareketler altocoinlere can suyu oldu. Bitcoin hakimiyeti Eylül 2020’den itibaren 7 ayın en düşük seviyesini görerek %58.35 seviyesine kadar geriledi.

Nisan ayına iyi bir başlangıç yapan altcoinler Ethereum’un öncülüğünde yükselmeye başladı. Ethereum ile ilgili dün yazdığımız analizimizde 2140$ seviyesinde Ocak ayından gelen bir trend direnci olduğunu belirtmiştik.

İlgili Haber
Kurumsal Yatırımcılar Ethereum'a (ETH) Mı Yöneldi? Kısa Vadeli Destek Seviyeleri Neler?

Ethereum gece saatlerinde 2145$ seviyelerine ulaşarak rekorunu tazelerken bu direnç bölgesinden biraz geri çekildi. 2000$ seviyelerinin iyi bir destek olması için biraz daha bu seviyelerde oyalanması gerekebilir. Yukarıdaki haberimizde kısa vadeli destek bölgelerini belirtmiştik.

BNB ve Ethereum’daki hareketlilik sonrası Polkadot’da yeniden sahneye çıktı ve rekor tazeledi. Gün içerisinde 46.8$ seviyelerine kadar yükselen Dot’da retest bölgemiz 41.18$ seviyesidir.

Birçok altcoin gibi simetrik üçgen formasyonu oluşturan Dot’ta bu üçgenin daha önce de kırıldığını ancak marketin genel durumu nedeniyle üçgenin içine geri döndüğünü gözlemledik.

Üçgen üst bölgemiz 39$ seviyeleri önemli bir destek bölgesi bu seviyenin altı stop olmak şartıyla üçgen hedefi 55$ takip edilebilir. Güvenli alım bölgeleri 41.18$ ve 39.6$ seviyeleri dir. Şayet bu bölgelere inip alım fırsatı vermezse mevcut seviyelerden giriş yapmak stop bölgeniz uzak olacağı için riskli olacaktır.

 

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu