binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum Güncellemesi Coinbase'e Yaradı! Coinbase'in Yerel Ağındaki İşlem Hacmi Büyük Artış Gösterdi!

Ethereum Güncellemesi Coinbase’e Yaradı! Coinbase’in Yerel Ağındaki İşlem Hacmi Büyük Artış Gösterdi!

Bitcoin borsası Coinbase'in Base ağı işlem hacmi Ethereum'un DenCun güncellemesinin ardından yükselişe geçti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BIT kurumsal pazarlama müdürü Joe Caselin kısa süre önce yaptığı bir açıklamada, Coinbase’in Base ağındaki faaliyet artışını Ethereum’un son DenCun yükseltmesine bağladı.

Coinbase’in Base Network’ü Ethereum’un DenCun Yükseltmesinin Ardından Faaliyetlerinde Artış Gördü

Bu yükseltme, Katman 2 ağlarındaki işlem ücretlerini önemli ölçüde azaltarak Base’i Ethereum’u kullanmak için piyasadaki en uygun maliyetli seçeneklerden biri olarak konumlandırdı.

BIT’in kurumsal pazarlama müdürü Joe Caselin, “Coinbase’in Base ağındaki faaliyet artışı, Ethereum’un Katman 2 ağlarındaki işlem ücretlerini önemli ölçüde azaltan ve Base’i Ethereum’u kullanmak için piyasadaki en uygun maliyetli seçeneklerden biri haline getiren son DenCun yükseltmesine bağlanabilir” dedi.

DenCun yükseltmesi, Base ağına katılımın artması için bir katalizör görevi görmüş gibi görünüyor. Ancak veriler, faaliyetlerin çoğunun ortalama işlem ücretlerinde 1 doların üzerine çıkan kısa bir artış sırasında gerçekleştiğini gösteriyor.

İlgili Haber  Grayscale Bitcoin ETF'lerini Elden Çıkarırken Blackrock ve Fidelity Alım Yapıyor! İşte Son Alım Satım Miktarları!

İşlem ücretlerindeki geçici artışa rağmen, analistler Base’in sürekli büyümesi konusunda iyimser olmaya devam ediyor. Coinbase’in kullanıcılarını zincir ekonomisine bağlama çabalarının daha fazla benimsenmesini sağlayacağını tahmin ediyorlar.

Kısa bir süre önce Coinbase, yatırımcıların kripto borsasındaki bakiyelerini doğrudan zincir üzerinde kullanmalarını sağlaması beklenen akıllı cüzdanını tanıttı.

Coinbase’in bu hamlesi, kripto para ekosisteminde erişilebilirliği ve kullanılabilirliği artırma yönündeki daha geniş eğilimle uyumludur.

Base gibi platformlar, kullanıcılara zincir üzerindeki hizmetlere sorunsuz erişim sağlayarak ve işlem maliyetlerini azaltarak, blok zinciri teknolojisinin erişimini genişletmede önemli bir rol oynamaya hazırlanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail