Kripto HaberleriEthereumEthereum: Son 24 Saatin En Fazla Kaybedeni

Ethereum: Son 24 Saatin En Fazla Kaybedeni

Takip et

Ethereum fiyatında son 24 saat içerisinde %9 oranında değer kaybı yaşandı. Bitcoin fiyatının %5 düşmesinden sonra %1 düşüş görmesi ve %6’ya ulaşan değer kaybının ardından kripto para piyasalarında tekrar düşüşlerin başladığı ve dip fiyat beklentisinin ortaya çıkması piyasada 15 milyar dolarlık hacim değişimi yaşanmasına sebep oldu. Bitcoin fiyatının ve Ethereum fiyatının düşüşleri sadece 2 kripto para birimini değil, diğer en popüler 5 kripto para birimini de fiyat düşüşleri ve piyasa hacmi kayıpları olarak etkiledi.

Ethereum Fiyatı Beklenmedik Düzeyde Düşüyor

Bitcoin fiyatındaki değer kaybının sadece kendisi ile sınırlı kalmayarak Ethereum fiyatı üzerinde baskı kuruyor olması ve fiyatının %9 oranında gerilemesine sebep olması, piyasadaki yatırımcıların tekrar Ethereum yerine Bitcoin’e yönelmesine sebep olacak gelişmeler olarak yorumlandı. Bitcoin almak yerine Ethereum alanların yeniden tercihleri Bitcoin’den yana olmaya başlarken, bazı yatırımcılar ise panik satışlarının ötesinde daha büyük zarar etmektense bugünden satış yapmanın en doğru yol olduğunu belirtti.

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin sebebi ve kripto para birimlerinin fiyatındaki değişimlerin sebeplerini araştıran yatırımcılar ise henüz belirli bir sonuç alabilmiş değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları