fbpx
Ethereum

Ethereum: Son 24 Saatin En Fazla Kaybedeni

ETH'de düşüş yükseldi.

Ethereum fiyatında son 24 saat içerisinde %9 oranında değer kaybı yaşandı. Bitcoin fiyatının %5 düşmesinden sonra %1 düşüş görmesi ve %6’ya ulaşan değer kaybının ardından kripto para piyasalarında tekrar düşüşlerin başladığı ve dip fiyat beklentisinin ortaya çıkması piyasada 15 milyar dolarlık hacim değişimi yaşanmasına sebep oldu. Bitcoin fiyatının ve Ethereum fiyatının düşüşleri sadece 2 kripto para birimini değil, diğer en popüler 5 kripto para birimini de fiyat düşüşleri ve piyasa hacmi kayıpları olarak etkiledi.

Ethereum Fiyatı Beklenmedik Düzeyde Düşüyor

Bitcoin fiyatındaki değer kaybının sadece kendisi ile sınırlı kalmayarak Ethereum fiyatı üzerinde baskı kuruyor olması ve fiyatının %9 oranında gerilemesine sebep olması, piyasadaki yatırımcıların tekrar Ethereum yerine Bitcoin’e yönelmesine sebep olacak gelişmeler olarak yorumlandı. Bitcoin almak yerine Ethereum alanların yeniden tercihleri Bitcoin’den yana olmaya başlarken, bazı yatırımcılar ise panik satışlarının ötesinde daha büyük zarar etmektense bugünden satış yapmanın en doğru yol olduğunu belirtti.

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin sebebi ve kripto para birimlerinin fiyatındaki değişimlerin sebeplerini araştıran yatırımcılar ise henüz belirli bir sonuç alabilmiş değil.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kaynak
CoindeskCMC

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı