AnalizEthereum

Ethereum’da (ETH) Zirveye Yaklaştık Mı? 2018 Verileri Bize Ne Anlatıyor?

Etheruem'da zincir içi veriler pozitif.

Ethereum 1930$ seviyelerinde yeni bir zirveye ulaşırken 1875$ – 1920$ bandında hareket etmeye devam ediyor.

Ethereum’da fiyatı ateşleyecek hamleyi bekleyen yatırımcılara CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju’dan bir tavsiye geldi.

Geçtiğimiz yıl Coinbase’den çıkış yapan yüksek miktarda Ethereum’un fiyatı ateşlediğini ifade eden Ju, bu çıkışların kurumsal yatırımcı kaynaklı olduğunu düşünüyor.

Ethereum’da sert bir yükseliş için böyle bir hamleye ihtiyaç olduğunu düşünen Ju yatırımcılara Coinbase çıkışlarını takip etmelerini hatta bu verilere alarm kurmalarını tavsiye etti.

Ethereum’un 2018 yılındaki zirve yolcuğuna ilişkin başka verilerde paylaşan CEO, şuan içerisinde olduğumuz rallinin çok daha farklı olduğunu söyledi. Ju, mevcut durumdaki satış baskının 2018’de zirvenin görüldüğü tabloya göre çok zayıf olduğunu aktardı.

Ju’nun paylaştığı verilere göre 2018 yılındaki zirveye kıyasla tüm borsalara aktarılan Etheruem miktarı azalırken, borsalardan çekilen Ethereum miktarının artıyor.

Bu veriden yola çıkıldığında Ethereum’da zirve noktasında oluşacak satış baskısından hala çok uzaktayız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu