EthereumBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Ethereum’un Önemli Güncellemesinden Sonra Vitalik Buterin’den İlk Açıklama!

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin güncelleme hakkında konuştu.

Uzun süredir beklenen ETH’nin London hard forku bugün gerçekleşti. EIP-1559’u içeren bu güncelleme ETH 2.0 sürecinin önündeki en önemli güncellemelerden birisi olarak görülüyordu.

Güncelleme ile beraber aktarımlarda kullanılan ETH komisyon miktarının hem azalması hem de daha stabil bir hale gelmesi bekleniyor. Böylesi büyük güncellemelerde genellikle sorunlar oluşabildiği için güncelleme öncesinde korkular hat safhadaydı. Ancak korkular yersiz çıktı ve güncelleme başarılı bir şekilde gerçekleşti.

Güncellemeden sonra ilk kez konuşan Ethereum kurucusu Vitalik Buterin şu şekilde açıklamada bulundu:

London hard forku başarılı bir şekilde gerçekleşti. Bu bağlamda ETH 2.0’a geçiş konusuna da oldukça güven duyuyorum. ETH 2.0’a geçiş olduğunda ağdaki enerji tüketimi yüzde 99 oranında azalmış olacak.

Ethereum geleceği için önemli bir kilometre taşı olan bu güncellemenin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi fiyata da olumlu yansıdı. Ethereum daha önceki analizimizde bahsettiğimiz kırmızı trend çizgisinin üzerine çıkmış oldu.

İlgili Haber
Ethereum'da Yüzde 60'lık Yükselişin Devamı Gelecek Mi? Uzmanlar Ne Diyor? ETH Fiyat Analizi

Ethereum 2.0 hakkında da konuşan geliştiriciler her ne kadar daha erken bir tarih verilmiş olsa bile bu sürecin 2022 yılından önce bitmesini beklemiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu