Blockchain

Eurofound Blockchain Raporu Yayınlandı

Avrupa Yaşam ve Çalışma Koşullarını İyileştirme Vakfı (Eurofound) tarafından Blockchain ile ilgili yeni bir rapor yayınlandı.

Kısa süre önce AB tarafından kripto para birimi ve Blockchain konusunda bazı açıklamalar gelmiş, tüm dünyada yaşanan pandemi nedeniyle bu konuda yapılan açıklamalar ve çalışmalar ise birkaç aydır azalmıştı. Ancak kısa süre önce yayınlanan Avrupa Yaşam ve Çalışma Koşullarını İyileştirme Vakfı (Eurofound) raporuna göre AB’nin Blockchain teknolojisini çözüm olarak görmediği, faydaları konusunda bazı endişe ve soru işaretleri olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

Bazı konularda Blockchain teknolojisinden yararlanılabileceğine değinen Eurofound raporunda, İngiltere’de 2016 ve 2018 yılları arasında yapılan test çalışmalarında çok verimli sonuçlar alınamadığını yansıttı.

Rapora göre yine de gelecekte Blockchain yani zincir teknolojisinden bazı alanlarda yararlanılabileceği açıklamasına yer verilmesi AB’nin Blockchain konusunda çok da olumsuz düşünmüyor olduğuna işaret eden bir rapor oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu