BitcoinHaberler

Financial Times Bitcoin’i Manşete Taşıdı! “Bitcoin Ana Akım Mı Oluyor?”

Dünyanın en büyük finans gazetesi Bitcoin'i yeniden manşet yaptı.

İngiltere’nin ve dünyanın en büyük finans gazetelerinden olan Financial Times bir kez daha Bitcoin’i manşetine taşıdı. Financial Times’ın 13 şubat tarihli haftasonu sayısının manşetinde Bitcoin ve Elon Musk yer aldı.

Manşetten “Bitcoin ana akım mı oluyor? ” diye soran ünlü gazete, Elon Musk ve Amerikan’ın en eski bankasının kripto paralara yönelmesinin nedenlerini arıyor.

İlgili Haber
ABD'nin En Köklü Bankası BNY Mellon Bitcoin'e Yeşil Işık Yaktı!

Bitcoin’de kurumsal benimsemenin artmasıyla hızlı yükselen fiyat tüm gözleri Bitcoin’e çevirmiş durumda. Bitcoin’e yönelik kabullenme sürecinin hızlanmasında ana akım medyanın rolü büyük. Bu nedenle dünyanın önde gelen gazetelerinin Bitcoin’deki büyük ilerlemeyi okuyucularına aktarmaları önemli kabul ediliyor.

Financial Times ilk Bitcoin manşetini 4 nisan 2013 yılında atmış ve Bitcoin’i geleceğin bir sonraki balonu olarak nitelendirmişti. Financial Times manşetlerinde balondan, ana akım olma yoluna evrilen Bitcoin gücünü herkese ispat etmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu