AnalizHaberlerKripto Para

Finans Devleri Kripto Paralar Üzerinde ”Oyun” Oynuyor Olabilir

Kripto paralarda mevcut düşüşler olması, piyasa hacminde gerileme olması ve bir türlü yükseliş olmamasının arkasında finans devlerinin olma ihtimali tavan yapmış durumda. Macaristan asıllı ABD’de yaşayan George Soros benzeri finans spekülatörlerinin hükümetler ile veya hükümetlerden bağımsız hareket ederek kripto paralarda düşüşe sebep olabilecek oldukları iddiaları, kripto paralardan çok daha fazla kazanç elde etmeleri için daha fazla al-sat işlemleri yapabilecek olmalarının bu durumu beraberinde getirdiği iddia edildi.

Yatırımcıları fazlası ile üzen konulardan birisi olan ve sürekli olarak yeni olayların yaşanmasına sahne olan kripto para fiyatlarının, düşüş yönünde seyir göstermesi yatırımcıyı sonucunda en fazla üzen konuların arasında birinci sırada gelen konu.

Finans Devleri Elini Çekerse Daha Farklı Bir Sonuç Ortaya Çıkabilir

İddialar finans devlerinin kripto para fiyatları üzerinde Bitcoin üzerinden oyun oynadıkları ve yatırımcıların bundan ötürü son dönemde kar edemez duruma getirildikleri yönünde. Eğer ki milyonlarca hatta milyarlarca dolarlık yatırımları tek bir kalemde yapabilen bu kişiler piyasadan çekilir ise ki bu neredeyse imkansız sıradan yatırımcıların daha fazla kazanacak oldukları kesin.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu