binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinFTX ve Alameda Cüzdanlarında Altcoin Hareketliliği! Zamanlaması Dikkat Çekti!

FTX ve Alameda Cüzdanlarında Altcoin Hareketliliği! Zamanlaması Dikkat Çekti!

PeckShieldAlert'in paylaşımına göre FTX ve Alameda Research yaklaşık 8,3 milyon dolar değerindeki Ethereum (ETH) ve Tether Gold'y (XAUT) Wintermute ve bilinmeyen adreslere transfer etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve altcoinlerde yaşanan hareketlilik balinaları da geçirirken bazı balinalar tekrar alım yapıyor, bazı balinalar da satış yapıyor.

Bu noktada FTX ve kardeş şirketi Alameda Research ile ilişkili iki cüzdan, toplam 8,3 milyon dolar değerinde kripto parayı bilinmeyen başka adreslere ve Wintermute’ye aktardı.

PeckShieldAlert’in paylaşımına göre, FTX ile ilişkili adres Wintermute’a 2 milyon doların üzerindeki 860 Tether Gold (XAUT) aktarırken, Alameda ile ilişkili bir cüzdan ise yaklaşık 6,3 milyon dolar değerinde toplam 2.027 Ethereum’u (ETH)  bilinmeyen iki adrese aktardı.

Bu transferlerin ardındaki asıl neden bilinmezken transferlerin FTX borçlularının borsa için yeni bir yeniden yapılandırma planı sunmasından bir gün önce gerçekleştiği dikkat çekti.

Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda mahkemeden elinde bulunan kripto varlıklarını satmak için izin alan FTX, sürekli olarak borsalara altcoin transferleri yapıyor.

İlgili Haber  FTX'ten Coinbase'e 90 Milyon Dolarlık Altcoin Transferi! Fiyat Düşüşe Geçti!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail