Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Birimleri Daha Çok Genç Yatırımcıların Tercihi Oldu

Kripto Para Birimleri Daha Çok Genç Yatırımcıların Tercihi Oldu

Takip et

Beklenen neydi, gerçekleşen ne oldu? Yüzyıllar boyunca insanlar paraya sahip oldular ve henüz internetin olmadığı, haberleşmenin bulunmadığı yıllarda hükümetlerin bile kasası yoktu. Hükümetler bir olayı öğrenene kadar haftalar geçebiliyor, ayları bulabiliyordu. Polis, ambulans ve daha niceleri yoktu ve tabii kripto para birimleri de yoktu. İnsanların o dönemlerde sadece itibari para aracı olarak tavuk, balık, altın gibi ürünleri kullandıkları bilinirken yakın zamana kadar birçok kişi internet üzerinden de para göndermiyordu.

Ama zaman değişti, gel zaman, git zaman işte bu zaman oldu. Bitcoin 10 yıl içerisinde git gide daha fazla gelişti ve insanların hizmetine Satoshi Nakamoto liderliği altında sunuldu. Orta yaş grubu ve üst yaş grubu insanlar Bitcoin’e pek fazla ilgi göstermediler ama genç yaşlarda olan özellikle erkekler kripto para birimlerine son derece iyi ilgi gösterdiler. Bazı ABD’li üniversiteli yetişkin gençler her gün 30 dolarlık kripto para birimleri satın almaya başladı ve daha niceleri kripto paralara sahip oldu. Öyle ki gençlerin kripto paralara olan ilgisi daha fazla.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları