blank
AltcoinAnalizHaberler

Herkes Onu Konuşuyor! Sahnede, Polkadot (DOT)!

TheTie'ın DOT'la ilgili twitter hacim verilerini inceledik.

Polkadot’un yıldızının parlamaya başladığını ve CoinmarketCap verilerine göre, piyasa değeri bakımından Bitcoin Cash’in önüne geçerek, en büyük coinler sıralamasında 6. sıraya yükseldiğini daha önce yazmıştık.

İlgili Haber  Ethereum Katili Polkadot (DOT), Adım Adım İlerliyor! Bitcoin Cash'i Geride Bıraktı!

Polkadot yükseldikçe yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Kripto paraların sosyal duyarlılığını inceleyen TheTie şirketi Dot’la ilgili Twitter verilerini paylaştı. Buna göre, DOT yeni zirvelere koşarken, twitter da konuşulma oranı da aynı oranda arttı. Özelikle 29 Aralık sonrası gösterdiği performansla birlikte, twitter da konuşulma oranı hızla Litecoin ve XRP’ye yaklaştı.

Kaynak: TheTie

Topluluğun bir coine olan ilgisinin devamlı sıcak ve yüksek olması, o coini daha yeni zirvelere ulaştıracak en önemli unsurların başında geliyor. DOT fiyat artışıyla birlikte hakkında konuşturmaya devam ettikçe, insanların ilgisi ve beklentisi de aynı oranda artacaktır.

Bitcoin 30.000$’ı kırarken DOT’un da Bitcoin’e eşlik ettiğini ve son 24 saatte %15’lik bir artış sergilediğini gözlemliyoruz.

Dot’un detaylı teknik analizini ve önemli seviyeleri bu haberimizden takip edebilirsiniz.

İlgili Haber  Polkadot (DOT) Yükseldikçe Yükseldi – İşte Önemli Seviyeler!
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu