HaberlerHolo

Holo Ekibinden Paul d’Aoust: “Birileri Sizi Kandırmış, HOT Yatırım Aracı Değildir!”

HOT'da sular ısındı.

Kripto para piyasalarındaki dalgalanma devam ederken Türkiye’de oldukça popüler olan Holo’ya ilişkin enteresan bir tartışma yaşandı.

Holo teknik ekibinde yer alan Paul d’Aoust Hot’un bir yatırım aracı olmadığını söyleyerek ICO’ları sırasında yatırımcı kelimesinin hiç kullanılmadığını hatırlattı.

Paul şu ifadeleri kullandı:

“Başkalarının yatırım yapabileceği bir şey’ kısmı, bunu zor bir soru haline getiriyor. ICO ben ekibe katılmadan önce gerçekleşti, ancak benim anladığım kadarıyla yatırımcılara yapmak istediğimiz tek pazarlama ICO sırasında zaten yapıldı.

Ekip ICO sırasında bile ‘yatırımcı’ kelimesini kullanmamaya karar verdi. ICO, yalnızca hosting kredilerinin bir ön satışıydı ve kitle fonlaması tarzında Holochain/Holo gelişimini desteklemeye yardımcı olmak için bir fırsattı.

Bu şu anlama geliyor yatırımcımız yoksa, onlara pazarlama yapmamıza da gerek yok. Parasal getiri sağlamak için HOT almayı seçen insanları görmezden gelmek istemiyorum, sadece bakış açımızı paylaşmak istedim.”

Türkiye’deki ekonomik krizin ulaştığı boyutlara ve HOT mağdurlarının fazlalığına ilişkin bir paylaşıma da yanıt veren Paul, “en başından beri Holo’nun bir yatırım aracı olmadığını söyledik” diyerek, Türklere HOT’u pazarlayanlara ateş püskürdü;

“Bunu biliyorum ve bu bana ağır geliyor. En başından beri Holo’nun bir yatırım aracı olmadığını söyledik. HOT, HoloFuel’in hosting hizmetinde kullanılmak için çıkarıldı. Biz her zaman pazarlamayı farklı yapmayı amaçladık. Bence bu insanlara sahte bir vaat satıldı. Holo gerçek Holo’nun iş planına uymadığı için hiç var olmadı. Belki birileri insanların çaresizliğini ve kripto para deneyiminin eksikliğinden beslendi. Bunu düşündükçe sinirleniyorum.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu