binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinHong Kong'da Bir Bitcoin Depremi Daha: Bu Kez "Bitcoin Teminatlı Mortgage" Üzerinde...

Hong Kong’da Bir Bitcoin Depremi Daha: Bu Kez “Bitcoin Teminatlı Mortgage” Üzerinde Çalışıyorlar!

Hong Kong'daki Bitcoin Spot ETF sahibi şirketlerin yöneticileri, bu kez BTC tabanlı başka bir ürün için çalışıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Finans merkezi statüsüyle bilinen Hong Kong, geçtiğimiz günlerde Bitcoin Asia konferansına ev sahipliği yaptı. Etkinlik, ülkenin ticari kripto para ticareti yasağına rağmen Çin anakarasından önemli sayıda katılımcının ilgisini çekti. Bitcoin Konferansı’nı da yürüten ve Bitcoin Magazine’in sahibi olan BTC Inc tarafından düzenlenen konferansa, yarısının Çin anakarasından olduğu tahmin edilen yaklaşık 5.500 katılımcı katıldı.

BTC Inc’in kurucu ortağı ve CEO’su David Bailey, Hong Kong’un yakın zamanda spot Bitcoin ETF’lerinin piyasaya çıkması ve Ethereum ETF’lerin piyasaya sürülmesi beklentisi ve katman 2 projelerinin geliştirilmesindeki artış nedeniyle konferansa olan ilginin güçlü olduğunu belirtti. Bailey, “ETF’lerin, Bitcoin’in kalıcı olduğunun bir tür itirafı olduğunu düşünüyorum” dedi.

İlgili Haber  İnanılması Güç Yükselişin Ardından Eşzamanlı Olarak 8 Balina Bu Altcoinden Yüklü Kar Satışı Yaptı!

Hong Kong’da in-kind abonelikleri kabul eden, Bitcoin ve ETH ile yapılan alımlara izin veren yeni ETF’ler kripto para yatırımcıları tarafından olumlu karşılandı. Bailey’e göre bu özellik “çok önemli” çünkü kripto yatırımcıları ETF hisselerini krediler için teminat olarak kullanabiliyor. Hong Kong’un kripto ETF’lerinin yöneticileri Harvest Global ve ChinaAMC, şehirdeki ETF ürünlerinin teminatlandırılmasını teşvik etmek için çalıştıklarını doğruladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail