BitcoinHaberlerKripto Para

Kevin O’Leary Portföyündeki Kripto Para Oranını Artırdı!

Kevin O'Leary kripto para yatırımları ile ilgili konuştu.

Kripto para birimleri ile ilgili yaptığı açıklamaları ile gündeme gelen Kanadalı yatırımcı Kevin O’Leary, kripto para yatırımları ile ilgili konuştu.

CNBC’nin Squawk Box programına katılan ünlü iş adamı, yatırım portföyünün %20’sinin kripto para birimleri ve blok zincirlerinde olduğunu söyledi.

Shark Tank programı ile tanınan O’Leary Kasım ayında yaptığı açıklamada kripto para yatırımlarının portföyünün %10’unu oluşturduğunu ifade etmişti.

Kasım ayından bu yana kripto para maruziyetini 2 katına çıkaran O’Leary, kripto para yatırımlarının milyonlarca dolar değerinde olduğunu dile getirdi.

“Milyonlarca dolarım var. Portföyümün %20’si şu anda kripto para birimleri ve blok zincirlerinde bulunuyor.”

Kevin O’Leary’nin Kripto Para Geçmişi!

Kanadalı yatırımcı, 2019 yılının başlarında yaptığı bir röportajda lider kripto para birimi Bitcoin’in değersiz olduğunu ve BTC’yi çöp olarak gördüğünü söylemişti.

Kripto para birimlerine karşı olumsuz düşüncelere sahip olan O’Leary, 2020 yılının sonlarında kripto para sektörünün fenomen isimlerinden Anthony Pompliano’nun az da olsa Bitcoin almasını tavsiye etmesinden sonra Bitcoin ve kripto para birimleri ile ilgili düşüncelerini değiştirmişti.

Kevin O’Leary günden güne ısındığı kripto para birimleri dışında DeFi sektörüne de yatırım yaparak kripto para portföyünü çeşitlendirmeye başladı.

O’Leary, Ocak ayında yaptığı bir röportajda portföyünde, piyasadaki en büyük iki kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yanı sıra Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve eşler arası ödeme ağı Hedera Hashgraph (HBAR) bulunduğunu açıklamıştı.

İlgili Haber
Ünlü Sunucu Kripto Para Portföyünü Açıkladı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu