HaberlerKripto Para

Kripto Para Dünyasının En Zengin Kişisi Belli Oldu!

Binance CEO'sunun net servetinin 96 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor.

Bloomberg, dünyanın önde kripto para borsası Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao’nun kripto piyasasındaki en zengin kişisi olduğunu ortaya koydu.

Bloomberg, CZ’nin net servetinin Milyarder Endeksi’ne göre 96 milyar dolar olduğunu tahmin ettiğini ve bu servetin CZ’yi en zengin on birinci kişi yaptığını söyledi.

CZ’nin bu serveti onu kriptodaki en zengin kişi yaparken dünyanın en zengin insanlarından olan Tesla CEO’su Elon Musk, Berkshire Hathway CEO’su Warren Buffett ve Meta CEO’su Mark Zuckerberg gibi dev isimlere de yaklaşmasını sağladı.

Bloomberg raporu, CZ’nin kripto portföyü hakkında çok bilgi sahibi olmadıkları için aslında CZ’nin servetinin daha da yüksek olabileceğini ifade etti.

“Zhao’nun serveti, hesaplanırken Bitcoin ve Binance’nin tokenini (BNB) içeren kişisel kripto varlıklarını hesaba katılmadığı için CZ’nin serveti önemli ölçüde daha büyük olabilir.”

Binance de kripto piyasasının değişken olmasından kaynaklı olarak herhangi somut bir tahmin yapmanın zor olduğunu söyleyerek Bloomberg’in hesaplamalarının doğruluğunu sorguladı.

Serveti hakkında çıkan haberler karşısında CZ ise servetinin büyüklüğü hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Dünyanın en zengin kişisi olmaya devam eden Tesla CEO’su Elon Musk’ın servetinin tahmini net değeri 263 milyar dolar iken, Amazon’un kurucusu Jeff Bezos 188 milyar dolar serveti ile ikinci sırada yer alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Barbaros

Bizim gibi enayiler olduktan sonra 96 da olur 960 da


Başa dön tuşu