Kripto Para Madenciliği

Kripto Para Madenciliği Cihazlarının Teslimatı Gecikecek

Kripto para sahibi yatırımcılar bu dönemde Çin'de yaşanan koronavirüs salgınından ötürü piyasada fiyatların yükseldiğini biliyor, ama işler kripto para madencileri için pek de iyi gitmiyor olabilir.

Çin’de devam eden koronavirüs salgınının etkisi kripto para birimi madencilerine zarar vermeye şimdiden başlamışa benziyor. 3Logic’in ürün müdürü Artem Eremin, yaptığı açıklamada ünlü madencilik şirketlerinin Çin’de Yeni Yıl Tatili’nin uzatılması sonrasında kripto para madenciliği cihazlarının teslim süresinin uzayacak olduğunu açıkladı. Tatilin daha uzun sürmesi dışında özellikle Çin’den farklı ülkelere gönderilecek olan ürünlerin daha fazla sıkı kontrollere tabii tutulabileceği, özellikle transfer aşamasında virüs salgını sonrasında daha farklı problemlerin yaşanabileceği açıklandı.

Birçok ülke önlem aldı

Kripto para birimi madencileri cihazlarına bekledikleri zamandan biraz daha geç kavuşabilecekler. Bu da madencilik yapan kimseler için ciddi kayıp anlamına gelecek.

Çin’den gelebilecek olası turistler için önlemler alan ülkeler, özellikle de madencilik cihazını bir Çinli yoluyla ülkesine getirmek isteyen kripto para birimi madencilerini çok daha yakından ve daha uzun süre etkileyecek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu