BitcoinHaberlerKripto Para

Kripto Para Sektörünün Önemli İsimleri Elon Musk’ın Twitter Hamlesini Değerlendirdi!

Ünlü isimler Musk'ın Twitter hamlesini yorumladı.

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma teklifi bir süredir konuşuluyordu.  Dün nihayet beklenen haber geldi ve Elon Musk’ın Twitter’ı satın aldığı kesinleşti.

Bu haberden sonra kripto para sektörünün önde gelen isimleri de Musk’ın Twitter’ı satın alması ile ilgili yorumda bulundu.

İlgili Haber
Elon Musk'tan Beklenen Haber Geldi, Bitcoin ve Dogecoin Tepki Verdi!

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson!

Daha önce Twitter’ın teklifini kabul etmemesi halinde Musk’a merkeziyetsiz bir platform kurmayı teklif eden Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Musk’ın Twitter’ı satın almasını desteklediğini söyledi.

“Kripto para dolandırıcılığı yapan botları yasaklama sözü veren tek kişi Elon Musk’tır.

Twitter’ın yeni liderlik altında önemli ölçüde daha iyi bir şirket haline geldiğini görmek için sabırsızlanıyorum.”

İlgili Haber
Cardano (ADA) Kurucusu Elon Musk'la Ortak Olmak İstiyor!

Galaxy Digital Kurucusu Mike Novogratz!

Elon Musk’ın Twitter’ı alma konusundaki aşırı boyuttaki isteğinin biraz rahatsız edici olduğunu söyleyen Mike Novogrtaz, Musk’a Twitter’daki kripto dolandırıcılık botlarını temizlemesi için bir şans verilmesi gerektiğini söyledi.

“Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma konusundaki isteği rahatsız edici. Ancak tarzı herkese göre olmasa da genellikle yapacağını söylediği şeyi yapar.

Ona kripto para dolandırıcılık botlarını kaldırması için bir şans verin. Sadece bunun için hepimiz ona teşekkür edeceğiz.”

Bitcoin Düşmanı Peter Schiff!

Bitcoin (BTC) ve kripto ile ilgili her şeyi eleştiren Peter Schiff, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasını da eleştirdi.

Musk’ın finansman sağlamak için Tesla hissesini satmak zorunda kalabileceğini düşünen Schiff, bunun Musk için uygun olacağı söyledi.

” Elon Musk Twitter’ı aldığından yapması gereken akıllı hareket Tesla hisselerini satmaktır. Çünkü bir noktada Tesla balonu patlayacak ve Musk’ın hisseleri çöküşten sonra zorla ve daha düşük değerden satılacak.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu