Ana SayfaBorsaKuCoin CEO'su, Genişlemek İstedikleri Bir Sonraki Ülkeyi Açıkladı!

KuCoin CEO’su, Genişlemek İstedikleri Bir Sonraki Ülkeyi Açıkladı!

Takip et

KuCoin CEO’su Johnny Lyu bugün yaptığı bir konuşmada Hindistan’ın şirket için önemli bir pazar olduğunu ve Hindistan pazarında gelecekte yatırım ve altyapı inşaatlarının planlandığını söyledi.

Ayrıca 2022’de yeni kullanıcılarda büyük bir büyüme olduğunu ve Hintli kullanıcıların büyümeye %1000’in üzerinde katkıda bulunduğunu açıkladı.

Johnny Lyu, iflas ve para çekme işlemlerinin durdurulması, işten çıkarmalar ve Terra LUNA’ya maruziyet gibi tüm söylentileri yalanlıyor.

KuCoin CEO’su Johnny Lyu, Hindistan’ın Kritik Bir Pazar Olduğunu Söyledi

KuCoin CEO’su Johnny Lyu, 25 Temmuz’da yerel bir haber kanalıyla yaptığı görüşmede, 2022’nin ilk yarısında Hintli kullanıcıların %1251 oranında artması nedeniyle Hindistan’ın şirket için kilit bir pazar olduğunu ifade etti. Ayrıca, şirket CEO’su Hindistan pazarında geleceğe yönelik yatırım ve altyapı inşası planlarını açıkladı.

İlgili Haber
Kripto Para Borsası KuCoin CEO'su, Borsa Hakkında FUD Yayanlara Çok Sert Cevap Verdi!

Düzenleyici kurumların sertleşmesine, Hindistan’daki kripto vergisine ve devam eden kripto krizine rağmen KuCoin CEO’su Lyu, Hindistan pazarında büyük büyüme ve işbirliği fırsatları görüyor. Borsa, ülkede 2022’de geçen yılın aynı dönemine kıyasla %659’luk bir büyümeyle yaklaşık 5.6 milyon yeni kullanıcı kaydetti.

Kripto para borsası CEO’su konuşmasının devamında şunları ifade etti:

“Mevcut durum ne olursa olsun, beş yaşını doldurmak üzere olan bir ticaret platformu olarak geleceğe bakıyoruz. KuCoin’in Hindistan pazarında gelecekte yapacağı yatırımlar ve altyapı inşası sayesinde Hindistan pazarının büyümesinin dört gözle beklenmeye değer olduğuna inanıyorum.”

Şirket CEO’su, Hindistan’ın gelişen kripto ortamı ve “yetenek dolu” olmasının ülkeyi esasen potansiyel bir pazar haline getirdiğine inanıyor. Ayrıca kripto vergilendirmesinin, kitlesel kripto benimsenmesi nedeniyle kripto düzenlemesine hazırlanan bir ülkenin işareti olduğuna inanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları