blank
BitcoinEthereumHaberler

Kurumsal Fonlar Atakta “1 Milyar Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) …”

Kurumsal yatırımcılar 2021 yılında da Bitcoin almaya devam edecek.

Bitcoin yeni rekorlara yelken açmaya hazırlanırken kurumsal yatırımcı haberleri de gelmeye devam ediyor.

Bloomberg tarafından yılın en iyi performans gösteren hedge fonları arasında sayılan, One River Digital şirketinin 2021 yılı hedeflerinin başında 1 milyar dolarlık Bitcoin ve Ethereum’a sahip olmak var.

Hali hazırda 600 milyon değerinde Bitcoin ve Ethereum sahibi olan şirketin Ceo’su Eric Peters, Bloomberg’e One River Digital’in kripto para varlıklarının 2021’in başlarında 1 milyar doları geçeceğini açıkladı.

Raporlara göre Ünlü Ceo, Bitcoin fiyatı henüz 16000$’ın altındayken, 600 milyon dolarlık Bitcoin ve Ethereum yatırımı yapmayı başardı.

Eric Peters, Bitcoin’in altına nazaran daha riskli bir varlık olduğunu düşünüyor. Buna rağmen Bitcoin ve Ethereum yatırımlarının devam edeceğini açıklayan Peters’e göre, riski fazla olsa da Bitcoin Altın’a nazaran çok daha iyi performans gösterecek.

One River’ın bu yatırımları konusunda destekçileri de var. Yakın zamanda 940 milyon dolar değerinde Bitcoin sahibi olduğunu açıklayan ünlü milyarder Alan Howard şirket hisselerini de aldığını belirterek One River’a desteğini açıkladı.

Kripto varlıklara yatırım konusunda şirketin bir diğer destekçisi ise İngiltere merkezli Ruffer Investment. Bildiğiniz üzere Ruffer Investment’ın elinde de 750 milyon dolar değerinde Bitcoin bulunuyor, yakın zamanda da 15 milyon dolarlık Bitcoin satın aldığını duyuran şirket, Bitcoin konusunda One River Digital’i destekliyor.

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) Rekor Kırdı! Kurumsal Yatırımcılar Almaya Devam Ediyor! 15 Milyon $
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu