Kripto HaberleriLibraLibra 2020'nin İlk 3 Ayında Çıkabilecek Mi?

Libra 2020’nin İlk 3 Ayında Çıkabilecek Mi?

Takip et

Libra bugüne kadar sık sık gündeme geldi ve kolaylık sağlayabilecek olduğu açısından yatırımcılardan büyük bir ilgi gördü. Yatırımcılar henüz ‘ona’ sahip olamadı ancak bekleyiş heyecanla devam ediyor. ABD merkezli internet şirketi Facebook’un tasarladığı ve kullanıcılara sunmak istediği Libra’nın 2020 yılında satışa sunulabileceği tahmin edilse de kesin olarak 90 gün içerisinde satışa sunulamayacak olduğu tahmin ediliyor.

İlk etapta sadece ABD için sunulması beklenen Libra projesinin gelecekte diğer ülkeler ve Avrupa ülkelerine yayılması, daha sonrasında ise Ortadoğu ve diğer bazı ülkelerde de aktif olarak satışa sunulabilecek olduğu iddia ediliyor.

90 gün içerisinde Libra’nın ABD’de satışa sunulması yasal sebeplerden dolayı pek mümkün görünmüyor olsa da Amerikan yetkililer isterse Libra 90 günden kısa süre içerisinde satışa sunulabilecek hâle gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları