Libra

Libra 2020’nin İlk 3 Ayında Çıkabilecek Mi?

Libra hakkında soru işaretleri var ve giderek artan bu soru işaretleri yatırımcılara ''acaba Libra çıkmayacak mı?' diye düşündürüyor.

Libra bugüne kadar sık sık gündeme geldi ve kolaylık sağlayabilecek olduğu açısından yatırımcılardan büyük bir ilgi gördü. Yatırımcılar henüz ‘ona’ sahip olamadı ancak bekleyiş heyecanla devam ediyor. ABD merkezli internet şirketi Facebook’un tasarladığı ve kullanıcılara sunmak istediği Libra’nın 2020 yılında satışa sunulabileceği tahmin edilse de kesin olarak 90 gün içerisinde satışa sunulamayacak olduğu tahmin ediliyor.

İlk etapta sadece ABD için sunulması beklenen Libra projesinin gelecekte diğer ülkeler ve Avrupa ülkelerine yayılması, daha sonrasında ise Ortadoğu ve diğer bazı ülkelerde de aktif olarak satışa sunulabilecek olduğu iddia ediliyor.

90 gün içerisinde Libra’nın ABD’de satışa sunulması yasal sebeplerden dolayı pek mümkün görünmüyor olsa da Amerikan yetkililer isterse Libra 90 günden kısa süre içerisinde satışa sunulabilecek hâle gelebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı