Libra

”Facebook Libra Hayalinden Vazgeçerek BTC Tercih Etsin!”

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Cumhuriyetçi parti senatörlerinden Warren Davidson, Facebook'a seslendi.

Nexo

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Cumhuriyetçi parti senatörlerinden Warren Davidson, Facebook yönetimine Libra yerine Bitcoin (BTC) kullanma çağrısı yaptı. Libra’nın yerine Bitcoin kullanılmasının daha doğru bir karar olacağını savunan Davidson, Libra’nın yerini Calibra cüzdanına Bitcoin desteği eklenerek alabilecek olduğunu ve bunun Facebook için daha zahmetsiz ve daha iyi bir seçenek olabileceğini açıkladı. Facebook’un Libra’sı hakkında son açıklamalardan bir tanesi olan bu açıklamalara şirket tarafından her zaman olduğu gibi yine yanıt gelmedi.

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Cumhuriyetçi parti senatörlerinden Warren Davidson, açıklamasında Facebook’un içerikleri tarafsız olarak filtreden geçirdiğinin iddia edildiği ama tam tersi iddialarında olduğunu açıklayarak bu konuda kendilerinin de Facebook ile çalışmaya devam edecekleri ve ABD’de vatandaşların güvenliklerini sağlamak için durmaksızın çalışacak olduklarını açıkladı. ABD son dönemde Libra projesinin geleceğini konuşuyor ve bu konuda bazı siyasiler Libra’nın derhal durdurulması gerektiğini savunuyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı